Misja Lesu to więcej niż tworzenie wyjątkowych miejsc, gdzie pasja do wina i doskonałej kuchni łączy się z celebrowaniem życia. To także wsparcie artystów i polskiego designu. Jesteśmy dumni, że nasze działania mogą odzwierciedlać to zaangażowanie. Dlatego z wielką radością wspieramy artystów, takich jak Tadeusz Koniarz, których prace nie tylko inspirują, ale i wnoszą nowe spojrzenie na otaczający nas świat i drugiego człowieka, pokazując to, czego inni nie zauważają.
Przypominamy że w Lesu Wine & Dine przy ul. Miodowej 33, w Krakowie trwa wystawa fotografii “Louvre – Galeria Ludzka” znakomitego artystyTadeusza Koniarza.
Zapraszamy Państwa do doświadczenia tych niezwykłych fotografii przy kieliszku wyśmienitego wina, celebrując sztukę, życie i wszystko, co między nimi.
Istnieje możliwość zakupu tych wyjątkowych zdjęć. Każde zdjęcie jest numerowane, opatrzone podpisem autora oraz certyfikatem autentyczności. Wydruki są na papierze FineArt, a liczba kopii jest ograniczona do 10 sztuk.
Tadeusz Koniarz, fotoreporter freelancer, współpracuje z Agencją Fotograficzną REPORTER. Należy do Klubu Fotografii Prasowej Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich w Warszawie. Dokumentuje wydarzenia społeczno-polityczne i kulturalne, interesują go ludzie w życiu codziennym. Od kilkunastu lat fotografuje Paryż. Jest autorem 16 wystaw indywidualnych.
Prace autorstwa Tadeusza Koniarza zdobyły szereg nagród i wyróżnień w konkursach fotograficznych polskich i miedzynarodowych.
“Louvre – Galeria Ludzka” – Tadeusz postanowił popatrzeć na Luwr inaczej i pokazać to czego inni nie zauważają.
Jego prace od wielu lat świadczą o szczególnym zainteresowaniu człowiekiem, we wszelkich przejawach jego egzystencji.
Wtapiając się w tłum zwiedzających, Tadeusz Koniarz nie mógł nie uwiecznić fenomenu, który wtargnął także w obszar kultury. Wszechobecny telefon komórkowy sprowokował sytuacje śmieszne i żenujące, a wirtualny świat stał się dla niektórych bardziej atrakcyjny niżotaczające ich, rzeczywiste arcydzieła.
Spojrzenie autora „punktuje” i daje odbiorcom okazję do refleksji.
Przestrzeń muzealna jest jak teatr życia, w którym opadająmaski, ujawniają się prawdziwe oblicza z ich znudzeniem, ignorancją, próżnością, ale również zdziwieniem, fascynacją i radością przebywania w świątyni sztuki.